Altán u hřbitova Lipnice

Zastřešená dřevostavba altánu v rozměru cca 4x4 m s posezením a herními prvky, která bude vsazena do souboru vysázených dřevin (stromů) u hřbitova v Lipnici. Zpevněná plocha (podesta) už je připravena z předchozích let.
Myšlenka vznikla od občanů, kteří navštěvují místní hřbitov pěšky nebo na jízdním kole. Mnohdy je zastihlo nevlídné počasí a neměli se kam schovat před deštěm.
Jednalo by se o zastřešenou dřevostavbu z masivního bezúdržbového dřeva cca o rozměru 4x4m (typu altán).

Mohou jej využívat nejen návštěvníci hřbitova, ale i kolemjdoucí na procházce, sportovci, cyklisté, děti atd. pro odpočinek nebo jak jsem již zmínil před nepřízní počasí.

Tato stavba by byla ve vnitřním prostoru po obvodu vybavena sezením například lavicemi. Na altán se nainstalují i herní prvky typu hlavolam nebo jiné podobného charakteru pro rozvoj myšlení dětí i dospělých. Tato lokalita je vhodná hlavně z důvodu umístění mimo frekventovanou komunikaci, kterou spíše používají cyklisté, chodci, sportovci atd. Tento návrh zahrnuje využití pro širokou veřejnost a pro každou věkovou skupinu a návštěvníky hřbitova Lipnice.

Orientační cena 190.000 Kč zahrnuje kompletní dodávku realizace na klíč. To znamená od projektu až po samotnou realizaci.
Podesta u hřbitova.jpg
Místo realizace: U hřbitova v Lipnici
Odhadované náklady: cca 190.000 Kč

Přílohy

Další obrázky

Altán - ilustrační foto.jpg Podesta.jpg Cesta u hřbitova.jpg Herní prvek - ilustrační foto.jpeg
load