Buď fit – workout pro každého

Vybudování nového workoutového hřiště v areálu sportovního stadionu pod Hankovým domem, které využijí místní aktivní sportovci i široká veřejnost všech věkových kategorií. Jednotlivé prvky umožní posilování s vlastní vahou, využití TRX i protažení celého těla, a to jak začátečníkům, tak i zkušenějším sportovcům.
Předložený projekt zahrnuje vybudování workoutového hřiště v areálu sportovního stadionu pod Hankovým domem. Vedle sportovních oddílů a školských zařízení bude hřiště určeno i pro širokou veřejnost. Tři samostatné cvičební sestavy umožní posilování s vlastní vahou, využití TRX i protažení celého těla.

Hřiště bude určeno jak začátečníkům, tak i zkušenějším sportovcům všech věkových kategorií. Jako dopadová plocha bude sloužit stávající travnatý povrch.
Doplnění sportovního areálu o venkovní posilovnu rozšíří možnosti tréninku pro aktivní sportovce i trávení volného času sportovní veřejnosti.
Umístění v sousedství fotbalového hřiště s umělým trávníkem bylo vybráno na základě dohody zástupců sportovních oddílů, které stadion využívají nejvíce – fotbal, sokol, atletika.
Vizualizace workout.png
Místo realizace: Sportovní stadion pod Hankovým domem, prostor mezi fotbalovým hřištěm s umělou trávou a vrhačským sektorem
Odhadované náklady: 193.000 Kč ikona souborurozpočet

Přílohy

ikona souborunabídka

Další obrázky

Letní stadion - stávající stav.jpg dron.jfif
load