7. Dětské hřiště a posezení v ulici Macharova

Realizace dětského hřiště a umístění laviček v lokalitě Macharova ulice.
Realizace projektu by měla pozitivně ovlivnit život obyvatel, přibližně z 200 bytů, žijících v ulici Macharova a Benešovo nábřeží. Konkrétně se dotýká pozemků č. 1836/7 a č.p. 1833/8.

Bytové domy v dané lokalitě jsou vlastníky postupně modernizovány a sídliště tak dostává nový vzhled převážně díky barevným fasádám domů. Množství zeleně mezi jednotlivými domy je dostačující, po vykácení smrků na pozemku č. 1832/36 a 1833/8 byly vysázeny nové. Na celém sídlišti je však absence jakéhokoliv herního prvku pro děti a mládež, zároveň chybí lavičky k posezení. Není zde umístěna žádná houpačka, skluzavka, pískoviště, zkrátka místo pro vyžití dětí.

Cílem projektu je vytvoření místa pro neformální setkávání a vyžití dětí, mládeže i dospělých. Dětské hřiště, stůl na stolní tenis a posezení – lavičky v místě hřiště.
Macharova ulice - dětské hřiště - ilustrační obrázek.jpg
Místo realizace: Macharova ulice: č.p. 1836/7 - Umístění dětského barevného hřiště s úpravou terénu. č.p. 1833/8 - Umístění stolu na stolní tenis, který je odolný vůči povětrnostním vlivům i vandalismu.
Odhadované náklady: 450.000 Kč ikona souboruRozpočet hřiště Macharova

Přílohy

Další obrázky

Macharova-původní stav.jpg Macharova-původní stav_2.jpg Macharova-původní stav_3.jpg
load